Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez baśka, 27 kwietnia 2010 r. o 08:08
No nie był trudny ,ale niektóre pytania b.zaskakujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle dla mnie te test był trudny;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a który tekst streściliście???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test byl banalnie prosty za to jutro bedzie trudny z matematyki pewnie pojawi sie sporo pytan z chemii i biologii :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde ja streściłam nie ten tekst co trzeba kur. Już -4 pkt. na sam początek. A co do samego testu to niby łatwy był ale beznadziejny. Jutro z matmy będzie jakaś porażka zapewne.... ps. Wiecie kiedy będą odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test masakra... najgorsze to było z tymi Krzyżakami. Oni zawarli przymierze ze Stolicą Apostolską??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro najgorzej sie fizyki boje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że z fizyki nie będzie trudnych zadań, raczej dadzą coś z chemii moze CP bo już dawno było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
StaviU napisał:
Test masakra... najgorsze to było z tymi Krzyżakami. Oni zawarli przymierze ze Stolicą Apostolską??!!
ja tez tego nie wiem ;/ macie moze linka z odpowiedziami.. powinien juz byc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja strescilam zły tekst, kurde ;/ myslicie ze jest szansa na jakis punkt chociaz za poprawną formę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to byl dosc trudny te pytanie niektore byly glupie mam nadzieje ze mi zalicza rozprawke wtedy moze bedzie 40 pkt i mysle ze jutro bedzie latwiejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
StaviU napisał:
Test masakra... najgorsze to było z tymi Krzyżakami. Oni zawarli przymierze ze Stolicą Apostolską??!!
wydaje mi sie ze mialo byc o zajeciu terenow litwy, polski i cos w tym stylu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo raczej bym na to nie liczył że jutro łatwiejszy, wystarczy wziąć pod uwagę liczbę przedmiotów: dziś były 3 Polski Historia i WoS a jutro będzie Matematyka Chemia Biologia Geografia i Fizyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie ten streściłam:/ taki durny błąd, a aż 4 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie łatwiejsza matma , ale z polskiego też mi nieźle poszło ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff ja już po. hmm trudny to on nie był nie był. Ej co zaznaczyliscie w 12 zadanie z tym o krzyżakami?? Rozprawka spox, ale to zadanie z WOS-u hmm. sądzicie że zalicza strajk(prostest)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma już ktoś może odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja teżnapisałam strajki a do tego streściłam zły tekst i w przenoszeniu odp sie w jednym pomyliłam masakra;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też napisałam streszczenie nie tego tesktu co trzeba, jakby nie mogli dać tego zadnia pod tym tekstem co trzeba. Głupi błąd nie wynikający z nie wiedzy, a 4 punkty w plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...